нєρѕι ƒαи
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нєρѕι ƒαи

Grup Hepsi Fanlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş!

YazarMesaj
cemresena
Admin
Admin
cemresena

Kadın
İş/Hobiler : müziK..!
Lakap : senosh
Grup Hepsi\'den en sevdiğin : cemre
durumun : 26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş! 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6

26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş! Empty
MesajKonu: 26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş!   26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş! EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 5:10 pm

Amerika'da bir barda çalışan Cindy Kienow, pazar günü kendisine bahşiş olarak bırakılan paraya inanamadı.

Çünkü yıllardır bara gelen bir işadamı, 26 dolarlık yemek yedikten sonra Kienow'a tam 10 bin dolar bahşiş bıraktı...

Kansas eyaletinde yaşayan Kienow (35), adı açıklanmayan kişiyi son üç yıldır tanıdığını ve bara ayda birkaç kez gelerek yemek yediğini söyledi. Adamın her zaman iyi bahşişler bıraktığını anlatan barmen, "Ama bu sefer farklıydı. Hesabı ödedikten sonra bana baktı ve 'Bu bir şaka değil' dedi. Gittikten sonra baktım ve gözlerime inanamadım" şeklinde konuştu. Kienow, müşterisinin bu kadar bahşiş bırakma nedenini anlayamadığını söyledi. "Onunla sıradan şeylerden sohbet ederdik. Umarım bir kez daha gelir ve ona teşekkür edebilirim" dedi. Şanslı barmen, parayı dizinden ameliyat olmayı bekleyen babasına vereceğini kaydetti.

26 $'lık yemeğe 10 bin $ bahşiş!
1 sayfadaki 1 sayfası